Дякуємо, матеріали вже йдуть Вам на пошту
Тим часом у нас одноразова пропозиція
Комплект з 4-х підп'ятників
28
грн
90
грн
Ви можете вберегти собі підлогу та нерви замовивши комплект з 4 підп'ятників для стільця всього за 28 грн + доставка.

Ні, я не хочу вберегти підлогу
Користувацька угода
1. Основні визначення

1.1. Покупець - фізична особа або юридична особа, яка має намір замовити або придбати Товари, або замовляє, купує, або використовує Товари, яка оформила Замовлення на сайті http://waldberg.com.ua.

1.2. Продавець - приватний підприємець, зареєстрований відповідно до законодавства України, що здійснює продаж Товарів дистанційним способом.

1.3. При спільному згадуванні Продавець і Покупець також іменуються «Сторони», а кожен окремо «Сторона».

1.4. Адміністрація Сайту - правовласник сайту http://waldberg.com.ua.

1.5. Магазин - інтернет-магазин WALDBERG.

1.6. Сайт - справжній веб-сайт "waldberg.com.ua", доступний за адресою "https://waldberg.com.ua", або "https://www.waldberg.com.ua", або "www.waldberg.com.ua". На сайті кожен Покупець може ознайомитися з представленими Товарами, їх описом і цінами, вибрати Товар (-и), спосіб оплати і доставки, оформити Замовлення за допомогою мережі Інтернет, або зробити Замовлення по телефону, або по e-mail.

1.7. Товар - річ, не вилучена і не обмежена у цивільному обороті і представлена до продажу за допомогою розміщення у відповідному розділі сайту https://waldberg.com.ua. Предметом купівлі-продажу можуть бути тільки Товари, покупка яких підтверджена співробітниками Продавця по телефону і / або e-mail в порядку, передбаченому п. 3. Справжнього Угоди.

1.8. Замовлення - оформлений запит Покупця на купівлю та доставку за вказаною у запиті адресою Товарів, обраних на сайті http://waldberg.com.ua, відправлений за допомогою мережі Інтернет та / або повідомлений Покупцем Продавцю по телефону, а також іншими встановленими Продавцем способами зв'язку.

1.9. Кур'єрська служба доставки - транспортна компанія, що здійснює доставку Товарів, згідно Замовлення Покупця.

1.10. Інформація - надається Покупцям Сайту інформація текстового та/абографічного характеру. Інформація призначена для громадян і не повинна використовуватися іншими особами, якщо це спеціально не передбачено чинним законодавством України. Інформація може містити елементи реклами, діяльності особи (осіб), які на законних підставах здійснюють роздрібну торгівлю, надання послуг і т.п.

2. Загальні положення

2.1. Ця Угода є договором-офертою між Продавцем і Покупцем.

2.2. Ця Угода про використання Сайту укладається між Продавцем, і будь-яким Покупцем. Звернення до будь-якого з розділів Сайту, а також і розміщення на нього посилань, цитування та передрук матеріалів Сайту, мають на увазі юридично зобов'язуючу згоду Користувача на дотримання умов і положень цієї Угоди. Продавець і Покупець в сукупності іменуються «Сторонами».

2.3. Замовляючи Товари в порядку, визначеному цією Угодою, Покупець погоджується з цією Угодою.

2.4. Продавець залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття. При незгоді Покупця з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

3. Оформлення та терміни виконання Замовлення

3.1. Замовлення Покупця може бути оформлене за допомогою мережі Інтернет, по телефону і / або іншими способами, встановленими Продавцем.

3.1.1. При оформленні Замовлення по телефону Покупець підтверджує, що ознайомлений з цією Угодою, і надає співробітнику Продавця інформацію, необхідну для оформлення Замовлення.

3.1.2. При оформленні Замовлення через мережу Інтернет Покупець заповнює електронну форму Замовлення на Товар і відправляє сформоване Замовлення Продавцеві за допомогою мережі Інтернет.

3.2. Після отримання Замовлення Продавець погоджує дані Замовлення з Покупцем по телефону, в тому числі дату і час доставки товару. Якщо Покупець під час оформлення Замовлення дав згоду на підтвердження Замовлення без дзвінка, вся зазначена інформація вважається вірною.

3.3. Обробка замовлення, в середньому, становить 1 робочий день. Зазначені дата і час доставки залежать від міста, району доставки та часу, необхідного на обробку Замовлення.

3.4. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик Товару, перед оформленням Замовлення Покупець повинен звернутися до Продавця по телефону.

4. Доставка

4.1. Продавець докладе всіх зусиль для дотримання дати і часу доставки, погоджених Сторонами в порядку, передбаченому п. 3.3. цієї Угоди, тим не менш, затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.2. Способи доставки: кур'єр компанії, кур'єрська служба, служба доставки.

4.2.1. Доставка здійснюється кур'єром компанії, кур'єрською службою і службою доставки. Вид доставки вибирає Покупець при оформленні замовлення. Ціна доставки залежить від габаритів та ваги замовлення та тарифів служби доставки. Вона може бути безкоштовною за умов визначених Продавцем.

4.3. При доставці замовлені Товари вручаються Покупцеві або особі, зазначеній в якості одержувача в Замовленні, або особі, уповноваженій Покупцем і / або Одержувачем, яка надала доручення на право отримання Товару.

4.4. При передачі Товару Покупцеві проводиться його перевірка за кількістю, якістю (видимі недоліки), комплектністю, а також відповідністю його Замовленню Покупця.

5. Умови повернення товару придбаного в нашому магазині

5.1. Якщо в отриманій посилці Ви виявили брак, або дефект - обов'язково зв'яжіться з Продавцем по телефону, або по e-mail.

5.2. Оплата пересилання повернення засобами Продавця здійснюється тільки в разі браку.

5.3. У посилці з поверненням обов'язково повинен бути вкладений заповнений бланк повернення і чек. Ви можете заповнити бланк повернення онлайн на Сайті. Адреси повернення вказані на Сайті.

6. Оплата Товару

6.1. Ціна Товару вказується поруч з певним найменуванням Товару на Сайті.

6.2. Ціна Товару, зазначена на Сайті, може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку.

6.3. Оплата Товару Покупцем проводиться по передоплаті, або пост-оплаті.

7. Відповідальність Сторін

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Магазині.

7.2. Продавець не відповідає за збитки Покупця, що виникли в результаті:

- неправильного заповнення Замовлення, в т.ч. неправильного зазначення персональних даних;

- неправомірних дій третіх осіб.

7.3. Покупець несе всю відповідальність за достовірність відомостей, зазначених ним при оформленні Замовлення в Магазині.

7.4. Сторони звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо таке невиконання стало наслідком дії обставин непереборної сили, тобто подій надзвичайного характеру, які Сторони не могли передбачити і запобігти розумними заходами.

8. Торгові марки

8.1. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

9. Конфіденційність і захист персональної інформації

9.1. Надання інформації Покупцем:

9.1.1. При оформленні Замовлення на Сайті Покупець надає про себе наступну інформацію: ім'я, прізвище, адресу, e-mail, номер телефону.

9.2. Використання інформації, наданої Покупцем і одержуваної Продавцем:

9.2.1. Продавець використовує отриману від Покупця інформацію для виконання своїх зобов'язань перед Покупцем;

9.2.2. Продавець має право направляти Покупцю повідомлення рекламно-інформаційного характеру. Якщо Покупець не бажає отримувати розсилки від Продавця, він може відмовитися від розсилки за допомогою кнопки «Відмовитися» в тілі листа, або зв'язавшись з Продавцем будь-яким доступним способом.

9.3. Розголошення інформації, отриманої Продавцем:

9.3.1. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Покупцем.

9.3.2. Не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації відповідно до обґрунтованих і застосовними вимогами закону.

9.4. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
Доставка та оплата
Оплата

Оплата відбувається за допомогою сервісу Liqpay та включає в себе можливість оплати банківською карткою (Visa/Mastercard) та оплату за допомогою сервісу Приват24.
Можлива оплата через розрахунковий рахунок, для цього зверніться, будь ласка, до нашого менеджера за номерами +38 (098) 922-39-11 або +38 (095) 181-48-66

Доставка

Доставка можлива сервісами кур'єрської доставки (Нова Пошта, МістЕкспрес та ін.), Укрпоштою або сомовивозом із нашого офісу в м. Чернівці, вул. П. Орлика 1Д, офіс 503
Click to order
Cart
Замовити комплект підпятників
Total: 
Продублюйте, будь ласка, Ваше імя
Продублюйте, будь ласка, Ваш телефон
Payment method
Приходьте на каву

+38 (098) 922-39-11
+38 (095) 181-48-66
sales@waldberg.com.ua
м. Чернівці, вул. П. Орлика 1Д, офіс 503
Made on
Tilda